Klikej.7x.cz

Klikačky

AdBux - klik za 0.01$

AdBux - klik za 0.01$

Referal klik 0.01$

Platba - PayPal od 10$

 

Nejprve se zaregistrujte zde http://adbux.org/?r=888m nahoře kliknite na Join AdBux a vyplňte potřebné údaje

Po aktivaci účtu se můte přihlásit - nahoře klikněte na My Adbux a vyplňte vaše přihlašovací údaje a dejte Sign In. Po přihlášení si doplňte údaje v My Profile - kde si vyberte způsob platby paypal - nezapomeňte vyplnit váš paypal e-mail (ten samí který ste zadávali při registraci na paypal)

A teď se konečně dostáváme k tomu jak se vydělávaj dolary :-)))

Na webu adbux vidíte v horní části stránky INCENTIVES po najetí myši vyberte BROWSE ADS - tady najdete linky na reklamy - vyberte si třeba ten první, objeví se vám nová stránka a v její horní části uvidíte odpočítávadlo na 30 sekund. Okno s reklamou nemusí být "aktivované" klidně mezi tím můžete třeba hrát. Po té co čas uběhne se objeví ikonka ZELENÉHO DOLARU, okno zavřete a klikněte na další reklamu.
Postup opakujte se všemi reklamami, za každou dostanete 0.01 dolaru, je to málo ale každý den kliknete na 10 odkazů a už to je v podstatě zadarmo 10 centů. V záložce MY ADBUX můžete kontrolovat jak jste na tom finančně (MY STATS). Když budete mít minimálně 10 dolarů tak si je necháte převést na váš paypal učet.

 

Centy dostanete nejen za reklamy na které klinete vy, ale když se někdo zaregistruje pod vás tak za jeho kliknutí dostanete cent.

Dodatek

v jeden den se počítá pouze jeden klik na odkaz

v jednu chvíli můžete mít otevřený odkaz pouze s jednou reklamou

zda bylo vaše kouknutí na reklamu uspěšné poznáte že po odečtu 30 sekund se objeví zelený dolar, když je to špatně tak je tam křížek

Poslední komentáře
23.11.2008 19:51:40: http://vydelavani-na-netu.webgarden.cz/
05.01.2008 11:18:36: dalších 20$ na účtě :D
28.12.2007 11:47:42: Jo tohle je super klikačka už sem takhle vydělal přes 50$ Všem doporučujusmiley${1}